ULTRAVETERÁNI ZVLÁDLI SEZÓNU BEZ ZTRÁTY BODU

imgMistrem už naši nejstarší byli, ale přáním bylo dotáhnout předlouhou sezonu bez jediné prohry.

Až na čtvrtek 24.června vyšlo poslední kolo našich ultraveteránů. Los nám přiřkl nepříjemného, nevyzpytatelného, ale hlavně neoblíbeného těžkého soupeře, nováčka soutěže Indus, který si ultraveteránskou 1.ligu pofiderním způsobem získal. Rival, se kterým se dlouhé sezóny prali o tituly superveteráni a kterým dokonce i jeden titul neprávem „ukradli“. Proto bylo jasné, že i díky Milanovi Němečkovi (který nastupuje za ně v kategorii 45+) půjde o zápas vyhrocený a prestižní. Naštěstí naši kluci již mají zaslouženě titul v kapse, o to víc je Indus namotivovaný. A pozor, dokázali remizovat s Dominicou 6:6. Dalším problémem je marodka v našich řadách, zejména absence Jardy Klímy, který je po operaci kyčle, Kozlíka po operaci kolena, Maggiho natržený sval a na poslední chvíli ztráta Klupsiče, kvůli teplotě. Naštěstí se nám podařilo přemluvit Radka Houšku, což se nakonec ukázalo jako skvělý tah. Kluci k zápasu přistoupili skvěle, bojovali, byli lepší. Soupeř, opírající se o zkušené a mladší hráče (Barvíř, Soldán, Janíček – nejlepší střelec soutěže) hrozil z brejků. Bohužel jsme nedali několik slibných šancí, soupeř toho využil a vedl 0:1. A když se nám podařilo vrovnat, udělali jsme chybu a znovu soupeře pustili do vedení 1:2. Ale to by nebyl Klokan, kdyby se vzdal. Soupeře jsme zatlačili, vytvářeli si šance a v 55´ vyrovnali 2:2. I to nám bylo málo a v posledních minutách si díky brance výborně hrajícího Radka vzali vítězství na svoji stranu 3:2. Všichni zaslouží velké uznání a poděkování. Každopádně má tato kategorie dalšího kvalitního soupeře a čekají nás těžké zápasy. Budeme věřit, že nadále úspěšně zvládnuté…

Závěrem krátké hodnocení:
Brankáři:
Kamil Kyral – tradičně nejlepší brankář této kategorie. V každém zápase tým podrží, zejména za stavu 0:0 s Dominicou. Zdá se to neuvěřitelné, ale jediné dva góly inkasoval až v posledním zápase sezóny od Indusu, neboť s Obloukama jej na pár minut vystřídal Mirek a s Radoučí byl nemocen.
HODNOCENÍ: výborná
Michal Vokáč – zastoupil v brance nemocného Kamila s Radoučí a zejména na začátku tým podržel, na závěr přepustil místo Mirkovi.
HODNOCENÍ: chvalitebná
Mirek Srb – každý zápas spolehlivě jistí „záda“ a podle průběhů si ke konci vždy několik ligových minut připíše.
HODNOCENÍ: chvalitebná

Obránci:
Honza Kyněra – když nevymýšlí a hraje čistě, tak by patřil k platným hráčům, bohužel jeho pověstná dirigentská taktovka a přehnaná tvrdost u něj zatím převažuje.
HODNOCENÍ: dobrá
Petr Sýkora – zkušený obránce, který si umí sjednat pořádek, dirigovat zadní řady a běžecky zvládá podpořit útok. Když je potřeba, vždy dorazí pomoci.
HODNOCENÍ: výborná
Milan Němeček – čím méně odehraje zápasů za superveterány Indusu, tím lépe hraje za Klokan. Letos Něma patřil k těm nejlepším, v obraně jistota a hlavně jeho dva góly Dominice za stavu 0:0 byly nejlepším momentem celé sezóny.
HODNOCENÍ: výborná
Láďa Klupsa – je vždy platným hráčem, škoda že v těžkých zápasech nemohl pomoci (Dominica, Indus) a někdy bývá unavený, protože v šedesáti „honí“ čtyřicetileté ve veteránské soutěži.
HODNOCENÍ: chvalitebná

Záloha:
Petr Pohnán – neúnavný motor týmu, který rok co rok táhne k titulům. A to ještě zvládá každý zápas za veterány. Nepostradatelný hráč.
HODNOCENÍ: výborná
Jarda Klíma – neúnavný mozek týmu, který vymýšlí jednu akci za druhou a připravuje klukům šance. A když se klukům střelecky nedaří, rozhoduje zápasy.
HODNOCENÍ: výborná
Pavel Medynský – bohužel vzdálenost a zaneprázdněnost neumožní Medymu více pomoci, ale s ním v sestavě nejde nikdy prohrát.
HODNOCENÍ: výborná
Petr Kozlík – i jeho účast kvůli nemocem, vzdálenosti nebyla tak vysoká, ale Kozlik je platný v napadání a poctivé hře.
HODNOCENÍ: chvalitebná

Útočníci:

Milan Makovec – proti slabším soupeřům hraje velmi dobře, napadá, poctivý dozadu a dává góly. Proti silnějším soupeřům už je to horší, i když tuto sezonu jej limitovala zranění. Ještě zlepšit kombinační hru a přihrávat i ostatním do šancí.
HODNOCENÍ: chvalitebná
Milan Musil – poctivost, bojovnost, obětavost mu nechybí, i góly dávat umí a někdy i ty důležité, škoda jen té nevyrovnanosti.
HODNOCENÍ: chvalitebná
Radek Houška – dorazil dvakrát (Dominica, Indus) a nesmírně pomohl. Trochu opak Maggiho, právě proti těm nejlepším je na Radkovi znát jeho ligová zkušenost, klid a cit pro hru. Kdyby tak mohl častěji.
HODNOCENÍ: výborná

 • thumb_01_zleva_Kutak_Raha_zady_Stanek.jpg
  thumb_02_Jindra_Kopka.jpg
  thumb_03_Klokan_strili_gol.jpg
  thumb_04_brankar_Jarda_Kutak.jpg
  thumb_05_dobojovano.jpg
  thumb_01_Lotysak_2-8.jpg
 • thumb_02_Lotysak_2-8.jpg
  thumb_03_Lotysak_2-8.jpg
  thumb_04_Lotysak_2-8.jpg
  thumb_05_Lotysak_2-8.jpg
  thumb_01_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_02_Voj.lesy_3-4.jpg
 • thumb_03_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_05_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_06_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_07_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_08_Voj.lesy_3-4.jpg
  thumb_01_Santa_Tranta_5-0.jpg
 • thumb_02_Santa_Tranta_5-0.jpg
  thumb_03_Santa_Tranta_5-0.jpg
  thumb_01_Bedna_0-1.jpg
  thumb_02_Bedna_0-1.jpg
  thumb_03_Bedna_0-1.jpg
  thumb_04_Bedna_0-1.jpg
 • thumb_05_Bedna_0-1.jpg
  thumb_06_Bedna_0-1.jpg
  thumb_07_Bedna_0-1.jpg
  thumb_08_Bedna_0-1.jpg
  thumb_09_Bedna_0-1.jpg
  thumb_10_Bedna_0-1.jpg
 • thumb_11_Bedna_0-1.jpg
  thumb_01_Bomton_10-4.jpg
  thumb_02_Bomton_10-4.jpg
  thumb_03_Bomton_10-4.jpg
  thumb_04_Bomton_10-4.jpg
  thumb_05_Bomton_10-4.jpg
 • thumb_06_Bomton_10-4.jpg
  thumb_07_Bomton_10-4.jpg
  thumb_08_Bomton_10-4.jpg
  thumb_09_Bomton_10-4.jpg
  thumb_10_Bomton_10-4.jpg
  thumb_01_Voj.lesy_3-3.jpg
 • thumb_02_Voj.lesy_3-3.jpg
  thumb_03_Voj.lesy_3-3.jpg
  thumb_04_Voj.lesy_3-3.jpg
  thumb_01_Frankie_8-2.jpg
  thumb_02_Frankie_8-2.jpg
  thumb_03_Frankie_8-2.jpg
 • thumb_04_Frankie_8-2.jpg
  thumb_05_Frankie_8-2.jpg
  thumb_06_Frankie_8-2.jpg
  thumb_07_Frankie_8-2.jpg
  thumb_08_Frankie_8-2.jpg
  thumb_09_Frankie_8-2.jpg

MŠMT Praha Králíček Envos   AutosklenářBrightboxGold Pralines